Czym są nudesy?

Słowo nudes od razu kojarzy nam się z aplikacją snapchat, dlaczego tak się stało? Stało się tak, ponieważ aplikacja ta zrobiła się bardzo popularna w 2016 roku a teraz w 2020 z tej aplikacji korzysta ponad 220 milionów użytkowników. Każdego dnia są wysyłane miliardy snapów. 

Nudesy, softy, nudle, nudeski czym są te określenia?

Słowa te w języku internetowym oznaczają po prostu nagie zdjęcia wysłane przez użytkownika do innej osoby. Należy dodać, że np. określenie softy oznacza zdjęcia w bieliźnie a pozostałe słowa tak jak mówiliśmy oznaczają nagie zdjęcia.

snapchat

Otrzymaj nudeski już teraz!

Wypełnij formularz a dostaniesz dostęp do najlepszych nudesów!

Wystarczy, że dołączysz jednego z wielu portali randkowych a dostaniesz dostęp do profili użytkowniczek, które wysyłają swoje nagie zdjęcia!

Jak wysyłać nudesy lub je otrzymać?

Wbrew pozorom nudesy nie są tylko wysyłane na snapie. Odważniejsi użytkownicy wysyłają je także na Messenger lub Whatsapp. Najczęściej nudesy wysyłają sobie znajome osoby. Możesz spróbować zaproponować to swojej przyjaciółce lub koleżance a jeśli ona się nie zgodzi możesz powiedzieć, że tak tylko żartowałeś. Jak dostać nudesy od osoby nie znajomej? Przydatnym narzędziem będą portale randkowe do umawiania się na sex. Dzięki nim masz szanse poznać osoby, które nastawione są na szybkie przygody i są o wiele większe szanse, że będą chciały wymienić się z tobą nudesami. 

Jak bezpiecznie wysyłać nudesy?

Najlepszym sposobem jest dogadanie się z osobą, której ufamy. Czemu użytkownicy najczęściej wysyłają nudesy na snapie? Spowodowane jest to tym, iż wysyłając nudesa osoba która go otrzyma może go oglądać przez określony czas zdjęcie max 10 sekund. Kolejnym powodem jest to że jeśli osoba zrobi sreenshota będziemy to widzieć. Ostatnim już argumentem jest to że w pewnym sensie użytkownik jest anonimowy (widoczny jest tylko nick). Pamiętaj wysyłając nudesy nigdy nie ma 100% szans na dyskretność i bezpieczeństwo, jeżeli coś trafi do internetu to w nim zostaje. Wysyłając swoje nagie zdjęcia nigdy nie mamy pewności czy tylko zobaczy je ta osoba co powinna pamiętajcie o tym!

Czy pokazywać twarz na nudesach?

Nigdy nie pokazujcie swojej twarzy na wysyłając komuś swoje nagie zdjęcia! Czemu? Można mieć potem sporo nieprzyjemności spowodowanych tych faktem. Pomyśli sobie, że jeśli ta osoba zapisze w jakiś sposób to zdjęcie może je wykorzystać przeciwko tobie. Pamiętajcie podczas wysyłania nudesków zależy nam na całkowitej anonimowości i prywatności. Chyba nie chcesz aby twoje nagie zdjęcia widziały osoby, które miały ich nie widzieć? 

Najlepsze artykuły na naszym blogu

Seks randka jak się przygotować?

Nigdy nie byłeś na seks randce? Bardzo się tym stresujesz? Spokojnie ten poradnik jest specjalnie dla ciebie. Odkąd powstały portale randkowe wiadomą…

Jak uwieść kobietę?

Zastanawiasz się jak zdobyć kobietę? Jak ją zafascynować swoją osobą? Widzisz w tym poradniku dowiesz się wszystkich najlepszych tajników uwodzenia. Zacznijmy od początku…

Jak rozmawiać z kobietami?

Nie wiesz jak zacząć rozmowę z kobietą, a może się tym bardzo stresujesz? W tym poradniku powiemy ci jak rozmawiać z kobietami. Rozmowa jest najważniejszym aspektem podczas randki…