Jak Przygotować się na randkę?

Jesteś singlem i dawno nie byłeś na randce? Jeśli tak to ten poradnik jest idealny dla ciebie, krok po kroku powiemy ci jak przygotować się na takie spotkanie. Jak wiadomo liczy się pierwsze wrażenie, dlatego w tym artykule dowiesz się jak wypaść jak najlepiej i jak dobrze przygotować się do randki. 

Najważniejszą sprawą na randce jest atmosfera. Musisz o tym pamiętać zauważ czy byłbyś zainteresowany osobą, która jest nudna i podczas randki panuje cisza? Rozmowa to klucz relacji bez niej nic się nie uda, ale spokojnie to nic trudnego.

Jak przygotować się na randkę

Krok pierwszy - Wybór miejsca spotkania

Wybór miejsca na randkę jest ważnym wbrew pozorom aspektem. Miejsce, które wybierzesz na randkę nie powinno być hałaśliwe, ale też nie nudne. Wiadomą sprawą jest fakt, że to na pierwszej randce mężczyzna prowadzi. Wybór miejsca nie musi ograniczać się do jednej lokalizacji możesz wybrać kilka miejsc na przykład: Kino, spacer, kolacja, oglądanie wystaw itp. Pamiętaj także abyś wziął pod uwagę pogodę, nie pójdziecie na spacer jeśli będzie padał deszcz. Pamiętaj, aby miejsca te były ciekawe i atrakcyjne. Więc bierz się do roboty i wymyśl coś!

Krok drugi - Czas spotkania

Świetnie umówiłeś się już wybranym przez ciebie miejscu w określonym dniu i czasie. Pamiętaj kobieta ma prawo do spóźnienia, lecz ty tak nie postępuj bądź przed czasem nawet 10 minut. Pokaże to wówczas, że jesteś osobą słowną i traktujesz ją z szacunkiem. Pamiętaj kobiety lubią gdy mężczyźni o nie zabiegają. Spóźnianie się mężczyzny może zdenerwować kobietę co będzie skutkowało nie powodzeniem randki. Pamiętaj nawet jak jesteś spóźnialski to stań na głowie, ale bądź na czas.

Krok trzeci - Ubiór i wygląd

Pierwsze wrażenie opiera się na naszym wyglądzie. Na randkę musimy przyjść zadbani i ubrani adekwatnie do wybranego miejsca Na przykład jeżeli idziecie do ekskluzywnej restauracji wiadomą sprawą jest elegancki ubiór. Kobiety lubią kiedy mężczyzna dba o siebie i umie się ładnie ubrać. Pamiętaj, jeśli idziesz w koszuli to nie idź w pomiętej tylko ją wyprasuj. Nasz strój pokazuje nasze cechy, oraz trochę naszej osobowości. Znasz to powiedzenie „jak cię widzą tak cię piszą”? Oprócz ubrania zadbaj o swój zarost, użyj swoich ulubionych perfum oraz idź do fryzjera jeśli dawno nie byłeś. Jak widzisz ubiór i wygląd jest ważnym aspektem na randce więc pamiętaj o tym! 

Krok czwarty - Rozmowa

Najważniejszy element randki. Wasze spotkanie nie polega na patrzeniu sobie tylko w oczy i komplementowaniu się nawzajem. Randka jest po to aby poznać tą drugą osobę. Za pewne jest ona ciekawa twojej osoby, twoich marzeń, twojego światopoglądu. Pamiętaj rozmawiaj o wszystkim nie musisz mieć żadnych obaw. Pamiętaj abyś dał jej dochodzić do głosu a jak już będzie się wypowiadać to słuchaj jej uważnie. Kobiety lubią być wysłuchiwane i nie lubią kiedy ktoś je zlewa. Pamiętaj rozmowa to nic strasznego wystarczy luźne podejście.

Krok piąty - Zakończenie randki

Jak poznać czy dobrze wypadliśmy? Są różne zakończenia randek, jeżeli między wami iskrzyło od samego początku a kobieta sama szukała okazji by was dotknąć to naszym zdaniem nie musisz zwlekać z pierwszym pocałunkiem. Bywa też tak, że randka była udana a kobieta kryje się ze swoimi emocjami w takim przypadku zapewne będzie chętna na następną randkę. Najgorsze zakończenie jest wtedy, gdy widzimy, iż kobieta jak najszybciej chcę zakończyć randkę znaczy to o tym, że po prostu nie jesteś w jej guście pamiętaj, aby do końca być uprzejmym i zachowaj się jak gentelmen. Jak widzisz jest wiele zakończeń nie da się przewidzieć czy się udało czy nie. Teraz znasz wszystkie podstawowe kroki więc działaj!

Najlepsze artykuły na naszym blogu

Seks randka jak się przygotować?

Nigdy nie byłeś na seks randce? Bardzo się tym stresujesz? Spokojnie ten poradnik jest specjalnie dla ciebie. Odkąd powstały portale randkowe wiadomą…

Jak uwieść kobietę?

Zastanawiasz się jak zdobyć kobietę? Jak ją zafascynować swoją osobą? Widzisz w tym poradniku dowiesz się wszystkich najlepszych tajników uwodzenia. Zacznijmy od początku…

Jak rozmawiać z kobietami?

Nie wiesz jak zacząć rozmowę z kobietą, a może się tym bardzo stresujesz? W tym poradniku powiemy ci jak rozmawiać z kobietami. Rozmowa jest najważniejszym aspektem podczas randki…