Jak rozmawiać z kobietami?

Nie wiesz jak zacząć rozmowę z kobietą, a może się tym bardzo stresujesz? W tym poradniku powiemy ci jak rozmawiać z kobietami. Rozmowa jest najważniejszym aspektem podczas randki, oraz poznania się.

Wyobraź sobie, że spotykasz piękną kobietę i zaczynacie rozmowę a ty czujesz się spięty i nie wiesz co mówić. Powstaje niezręczna cisza i kobieta staje się znudzona tobą. Skończ z tym i przeczytaj nasz poradnik!

Jak rozmawiać z kobietami

Jak mężczyźni starają się o kobiety?

Zazwyczaj kiedy mężczyźni chcą zdobyć jakieś kobiety to wykorzystują wiele sposobów np. poprzez pokazanie swojego statusu społecznego zabierają wtedy oni dziewczyny do drogich restauracji, klubów, chwalą się autami, które posiadają i tym podobne. Myślą, że są w stanie wykupić zainteresowanie dziewczyny. Kolejnym przykładem są faceci którzy papugują kobiety, gdy ona lubi zwierzęta to oni nagle też zaczynają, gdy ona ćwiczy oni też rozpoczynają ćwiczenia. Jak widzisz pomysłowość mężczyzn nie zna granic. Naszym zdaniem jednak najlepszym sposobem jest rozmowa. 

O czym najlepiej rozmawiać z kobietami?

Spotkałeś na ulicy fajną dziewczynę podchodzisz i zagadujesz, ale co dalej? Problemem jest fakt, iż wiele facetów nie wie o czym rozmawiać. Brak rozmowy z dziewczyną równa się brakiem czegokolwiek z nią. Sama byle jaka rozmowa też do niczego nie prowadzi. Jest różnica między uwodzicielską rozmową, dzięki której dziewczyna staje się tobą zainteresowana a rozmową koleżeńską, która prowadzi do tego, że zostaniecie tylko przyjaciółmi. Wszystko przez to że kobiety inaczej się komunikują. Dziewczyny są bardzo emocjonalne, dlatego warto aby rozmowa z kobietą była pełna emocji.

Na jakie tematy warto rozmawiać?

Jest wiele tematów na które możesz rozmawiać z kobietami. Możesz opowiedzieć jej o sobie, swoje historię z przeszłości, pierwsze miłości, między zdaniami zarzucić jakimś żartem (dziewczyny lubią wesołych mężczyzn, ale nie przesadzaj), możecie rozmawiać też o ulubionym jedzeniu, podróżach, czasy dzieciństwa i wiele więcej tematów. Pamiętaj aby nie rozmawiać cały czas na jeden temat staraj się być różnorodny. Dzięki poznaniu dziewczyny lepiej będziesz mógł jej bardziej zaimponować na randce. Będziesz wiedział co lubi za potrawy, czego nie lubi i tak dalej. Pamiętaj staraj się zapamiętać wszystko co mówi dzięki temu będzie ona widziała, że się nią bardzo interesujesz co spowoduje to iż dużo u niej zyskasz.

Jak zachowywać się podczas rozmowy?

Zachowywanie się podczas rozmowy. Pamiętaj, jeżeli dziewczyna się wypowiada o czymś nie przerywaj jej tylko wysłuchaj i dopiero się wypowiedz. Zauważ, że kobiety bardzo lubią dzielić się swoimi historiami, oraz opiniami. Nie przerywając jej kobieta uważa, że jesteś bardzo zainteresowany jej dialogiem. Kolejną sprawą jest to abyś ją słuchał. Skup się na rozmowie i słuchaj jej, przecież rozmawiasz z kobietą która ci się podoba więc wypadałoby wiedzieć coś na jej temat. Pamiętaj jeśli rozmawiacie na poważny temat to nie żartuj, pokaż jej że jesteś osobą, która traktuje ją na poważnie. Co myślimy na temat sprośnych żartów? Uważamy, iż można jakiś powiedzieć, ale w odpowiednim momencie i na pewno nie na początku waszych relacji. Staraj się być wyluzowanym i nie udawaj kogoś kim nie jesteś. Nie opowiadaj jej nie stworzonych historii, kobietą z reguły nie imponuje przechwalanie się. A teraz rzecz najważniejsza, pamiętaj aby mieć świeży oddech może to i śmieszne, ale jednak ważne weź gumy lub jakieś drażetki, czy chciałbyś rozmawiać z dziewczyną z nie świeżym oddechem? Raczej wątpimy w to.

Podsumowanie

Zauważyłeś, że nasz poradnik jest bardzo oczywisty? Nie ma w nim nic trudnego, ale zazwyczaj gdy mężczyzna nie rozmawia z kobietami od dłuższego czasu a chcę zacząć to się stresuje i zapomina o wszystkim robiąc z siebie kretyna. Naszym zdaniem podstawą jest luźne podejście i nie myślenie o tym a co gdy walnę jakąś głupotę? Na tym świat się nie kończy jest wiele kobiet na tym świecie może to nie akurat ta. Jesteś już gotowy więc spróbuj swoich sił!

Najlepsze artykuły na naszym blogu

Jaki portal randkowy wybrać?

Zastanawiasz się jaki jest najlepszy portal dla ciebie ? W tym artykule spróbujemy pomóc ci dobrać najlepszy serwis randkowy, który będzie sprostał twoim oczekiwaniom…

Jak uwieść kobietę?

Zastanawiasz się jak zdobyć kobietę? Jak ją zafascynować swoją osobą? Widzisz w tym poradniku dowiesz się wszystkich najlepszych tajników uwodzenia. Zacznijmy od początku…

Jak przygotować się na randkę?

Jesteś singlem i dawno nie byłeś na randce? Jeśli tak to ten poradnik jest idealny dla ciebie, krok po kroku powiemy ci jak przygotować się na takie spotkanie. Jak wiadomo liczy się pierwsze wrażenie…