Jak uwieść kobietę?

Zastanawiasz się jak zdobyć kobietę? Jak ją zafascynować swoją osobą? Widzisz w tym poradniku dowiesz się wszystkich najlepszych tajników uwodzenia. Zacznijmy od początku. Musisz wiedzieć czego chcesz!

Pewność siebie pokazuje w analizach, że kobiety stają się uległe i pragną takich mężczyzn. Jak wiadomo od zawsze to facet musi się starać o kobietę i jej zaimponować. 

Jak uwieść kobietę

Zostań współczesnym Casanovą!

Uwodzenie składa się z wielu elementów takich jak: zachowanie, gesty i czyny, które mają pokazać kobiecie, że powinna brać cię pod uwagę. Chodź wydaję się nam to banalnie proste wcale tak nie jest. Jak zaimponować kobiecie? Jak filtrować? Jak uwieść kobietę poprzez uśmiech i spojrzenie? 

Jak uwieść kobietę wyglądem?

Wszyscy myślą, iż kobiety tylko fascynują się wysokimi, umięśnionymi i bogatymi mężczyznami. Wcale tak nie jest wiadomo jest grono kobiet, które uwielbiają takich facetów, ale w dzisiejszych czasach kobiety bardziej przywiązują wagę do tego czy facet jest zadbany, ładnie pachnie i ubiera się modnie. Kobiety przywiązują ogromną wagę do detali takich jak czyste paznokcie i uszy, piękny zadbany uśmiech, wypasowane staranie ubrania czy też zadbana broda. Ważnym elementem jest zapach (perfumy) kobiety uwielbiają piękne męskie perfumy. Postaraj się też ubierać modnie, ale pamiętaj o tym żeby swoje mocne strony bardziej wyeksponować a swoje mankamenty ukryć.

Jak uwieść kobietę pewnością siebie?

Kobiety lubią mężczyzn pewnych siebie. Powinieneś jej pokazać też, iż masz dystans do siebie. Co daje nam pewność siebie? Kobieta wyczuwa to i wie, że jesteś osobą która nie nawija jej makaronu na uszy tylko mówisz co to myślisz i nie boisz się wyrazić swojej opinii. Panie zazwyczaj lubią takich mężczyzn, ponieważ uważają ich za bardziej męskich. Musisz też pozytywistycznie patrzyć na świat i nie narzekać, zostaw to kobietom.

Jak uwieść kobietę wzrokiem, czynami oraz gestami?

Kobiety bardzo zwracają uwagę na zachowanie mężczyzny podczas randki, spotkania. Zauważą to jeśli jesteś bardzo zestresowany, zadufany w sobie lub po prostu nie masz humoru. Staraj się być wyluzowany, ale nie za bardzo. No dobrze, ale jak uwieść kobietę czynami? Widzisz chodzi o to żebyś był gentlemenem. Kiedy wchodzicie gdzieś otwórz jej drzwi i przepuść ją, siadając do stołu odsuń jej krzesło, wysiadając z auta otwórz jej drzwi oraz wiele innych takich czynów. Pamiętaj żebyś też z nimi nie przesadzał. Jak uwieść wzrokiem? Podczas rozmowy zawsze staraj patrzeć się kobiecie głęboko w oczy powoduje to poczucie zainteresowania w kobiecie. Jak uwieść kobietę gestami? W tym przypadku wszystko zależy od tego na jakim etapie jesteście. Delikatny dotyk lub ciepły oddech na jej karku wywołają u niej dreszcze i lekkie podniecenie. Przejście do bardziej odważnych gestów takich jak złapanie ją w tali albo za dłoń wymaga większego zaufania.

Najlepsze artykuły na naszym blogu

Seks randka jak się przygotować?

Nigdy nie byłeś na seks randce? Bardzo się tym stresujesz? Spokojnie ten poradnik jest specjalnie dla ciebie. Odkąd powstały portale randkowe wiadomą…

Jaki portal randkowy wybrać?

Wybór portalu jest ważny. Każdy portal randkowy ma inne funkcję, którymi się różni. Serwisy te dzielą się też na wiele kategorii. Jaki portal randkowy wybrać? Jaki portal będzie najlepszy dla mnie? Wszystkiego…

Jak rozmawiać z kobietami?

Nie wiesz jak zacząć rozmowę z kobietą, a może się tym bardzo stresujesz? W tym poradniku powiemy ci jak rozmawiać z kobietami. Rozmowa jest najważniejszym aspektem podczas randki…