Jaki portal randkowy wybrać?

Wybór portalu jest ważny. Każdy portal randkowy ma inne funkcję, którymi się różni. Serwisy te dzielą się też na wiele kategorii. Jaki portal randkowy wybrać? Jaki portal będzie najlepszy dla mnie? Wszystkiego dowiesz się w tym poradniku.

Czy serwisy randkowe pomagają znaleźć drugą połówkę? Pewnie, że tak. Miliony użytkowników co roku spotyka się dzięki portalom randkowym. Wiele z tych osób nawet bierze ślub. Portale randkowe według nas są najlepszym sposobem na szukanie drugiej połówki. 

Jaki portal randkowy wybrać?

Jakie są najpopularniejsze portale randkowe?

Najpopularniejszym portalem randkowym jest badoo, ale zaraz po nim Letsdate. Portale te charakteryzują się nowoczesnością i prostotą obsługi a także mają świetny dział marketingowy, który pozwala im uzyskać tak duże liczby użytkowników. Serwisy te są dosyć młode, ale pokochały je miliony Polaków. Kolejnymi serwisami są erodate i edarling. Zaliczają się one do polskiej czołówki najlepszych serwisów randkowych. Charakteryzują się wysoką obsługą klienta, oraz dużą ilością użytkowników. Według nas badoo, Letsdate, edarling, i erodate to czołowe portale w Polsce na które warto zwrócić uwagę.

Na jakie kategorię dzielą się portale randkowe?

Portale randkowe różnią się od siebie funkcjami, oraz użytkownikami podamy wam najpopularniejsze kategorię portali randkowych: darmowe portale randkowe, portale dla osób homoseksualnych, serwisy dla seniorów, portale do umawiania się na sex, portale randkowe dla młodych osób. Wybraliśmy najpopularniejsze kategorię serwisów wyszukiwanych w przeglądarkach internetowych. Darmowe portale randkowe – Charakteryzują się tym, iż są darmowe i nie kiedy nie mają wersji premium. Minusem ich są reklamy z których zarabiają. Portale dla osób homoseksualnych – Wyróżnia je to, iż na takich serwisach można spotkać większe liczby użytkowników, które są osobami homoseksualnymi. Serwisy dla seniorów – Są one proste i czytelne oraz nastawione na budowanie ciepłych relacji. Portale do umawiania się na sex – Wyróżnia je to, że użytkownicy ukierunkowani są na szybkie przygody a nie na dłuższe relacje. Portale randkowe dla młodych osób – Spotkamy na nich większą liczbę użytkowników przed 20 rokiem życia. Jak widzisz jest wiele kategorii portali randkowych. 

Jaki portal randkowy wybrać?

Serwis randkowy powinien być wybrany odpowiednio do naszych oczekiwań. Wiesz już o tym na jakie kategorię dzielą się serwisy teraz czas wybrać ten najlepszy dla ciebie. Zacznijmy od tego czy chcesz korzystać za darmo czy też kupić opcję premium. Opcję vip odblokowują dodatkowe funkcję w portalu, oraz odblokowują limity. Kolejnym aspektem są użytkownicy. Musisz sobie zadać pytanie czy szukasz kogoś na poważnie czy tylko dla przygody. Najlepiej przetestować kilka portali poprzez ich darmowe wersję a kiedy już będziemy wiedzieć, który odpowiada nam najbardziej wykupić dostęp premium i cieszyć się z jego możliwości. Jak sam widzisz wybór portalu randkowego nie jest skomplikowany wystarczy dobrze się zastanowić. 

Najlepsze artykuły na naszym blogu

Seks randka jak się przygotować?

Nigdy nie byłeś na seks randce? Bardzo się tym stresujesz? Spokojnie ten poradnik jest specjalnie dla ciebie. Odkąd powstały portale randkowe wiadomą…

Jak przygotować się na randkę

Jesteś singlem i dawno nie byłeś na randce? Jeśli tak to ten poradnik jest idealny dla ciebie, krok po kroku powiemy ci jak przygotować się na takie spotkanie. Jak wiadomo liczy się pierwsze wrażenie…

Jak rozmawiać z kobietami?

Nie wiesz jak zacząć rozmowę z kobietą, a może się tym bardzo stresujesz? W tym poradniku powiemy ci jak rozmawiać z kobietami. Rozmowa jest najważniejszym aspektem podczas randki…