Seks randka jak się przygotować?

Nigdy nie byłeś na seks randce? Bardzo się tym stresujesz? Spokojnie ten poradnik jest specjalnie dla ciebie. Odkąd powstały portale randkowe wiadomą sprawą jest to, iż są użytkownicy którzy szukają osób chętnych na przygodę.

Czym seks randka różni się od zwykłej randki? Odpowiedź jest banalnie prosta. Osoba biorąca udział w takim spotkaniu nie liczy na związek ani nic więcej, liczy się dla niej tylko dobra zabawa.

Jak przygotować się na seks randkę

Wybór odpowiedniego portalu randkowego

Początek twoich przygotowań powinien skupić się na wyborze odpowiedniego serwisu randkowego. Na naszej stronie znajdziesz najlepsze portale. Polecamy zaglądnięcie do naszej oferty w której są portale do umawiania się na sex. Znajdziesz tam najlepsze portale tego typu. Według nas liderem jest portal Sexkontakty.com jest tam mnóstwo użytkowników chętnych na spotkania tego typu.

Co napisać na swoim profilu na portalu randkowym?

Profil na serwisie randkowym nie różni się wiele od profilu na mediach społecznościowych. Wybierz swoje najlepsze zdjęcia i wstaw je na profil. Opisz siebie i dodaj, że jesteś zainteresowany spotkaniami bez zobowiązań. Twój profil jest już gotowy tylko czekać, aż pojawią się pierwsze kandydatki na spotkanie.

Jak pisać z zainteresowanymi przez nas osobami?

Dostałeś swoją pierwszą wiadomość i nie wiesz co napisać? Pisz otwarcie na co masz ochotę i się nie wstydź. Wasza konwersacja nie musi być niesamowita. Zapytaj o dzień i godzinę w którym osoba ta mogła by się z tobą spotkać. Pamiętaj nie musisz się rozpisywać ani pisać zbyt wiele o sobie, ponieważ umawiacie się tylko na niezobowiązujące spotkanie. 

Jak przygotować się na seks randkę?

Jesteś już umówiony, ale co dalej? Najlepiej, aby umówić się w hotelu jesteśmy wtedy bardziej anonimowi. Kolejnym aspektem jest to abyś pamiętał o zabezpieczeniu (prezerwatywach). W dzisiejszych czasach wiele osób ma choroby weneryczne więc zabezpiecz się. Pamiętaj aby być miłym, oraz możesz też zaproponować wspólną kolację lub jakiegoś drinka.

Podsumowanie

Seks spotkania stały się bardzo popularne. Miliony ludzi nie ma czasu na normalne randki tylko mówi wprost o swoich potrzebach. Nie ma nic w tym złego, jeżeli odpowiednio się przygotujemy. Pamiętaj o zabezpieczaniu się.

Najlepsze artykuły na naszym blogu

Jaki portal randkowy wybrać?

Zastanawiasz się jaki jest najlepszy portal dla ciebie ? W tym artykule spróbujemy pomóc ci dobrać najlepszy serwis randkowy, który będzie sprostał twoim oczekiwaniom…

Jak uwieść kobietę?

Zastanawiasz się jak zdobyć kobietę? Jak ją zafascynować swoją osobą? Widzisz w tym poradniku dowiesz się wszystkich najlepszych tajników uwodzenia. Zacznijmy od początku…

Jak rozmawiać z kobietami?

Nie wiesz jak zacząć rozmowę z kobietą, a może się tym bardzo stresujesz? W tym poradniku powiemy ci jak rozmawiać z kobietami. Rozmowa jest najważniejszym aspektem podczas randki…