Ogólna ocena

9,5/10
9.5/10
0
Liczba użytkowników
Obsługa klienta
9,25/10
Szanse na znalezienie partnera
9,25/10
Bezpieczeństwo
10/10
Funkcje programu
9/10
Łatwość obsługi
10/10
Przejrzystość profilu
8,5/10

Be2 - opis, opinie, logowanie

Portal randkowy rozwijający się od 2004 roku. Przeznaczony dla osób starszych w przedziale około 30-60lat należy dodać, iż można spotkać na nim o wiele młodszych użytkowników. Wyróżnia się łatwą obsługą dzięki czemu osoby, które nie są tak wprawione jak młode osoby poradzą sobie na tym serwisie randkowym. Posiada on 900 tysięcy aktywnych użytkowników a liczba ciągle rośnie. Zaskakuje nas prostotą, ale również funkcjonalnością. Wyszukiwarka jaką serwis się posługuję jest bardzo pomocna podczas poszukiwania osób, które moglibyśmy poznać. Pozwala ona nam określić swoje preferencję wobec wyszukiwanej przez nas osoby. Portal Be2 wypuścił także aplikację, która jest dostępna na telefon. Możesz dzięki niej swobodnie korzystać i pisać z dowolnymi użytkownikami w dowolnym miejscu i o każdej porze dnia. Serwis posiada, również blog specjaliści zdradzają na nim metody podrywu, oraz porady randkowe. 

WSPÓŁCZYNNIK PŁCI

57%

43%

Liczba użytkowników

0

Be2 posiada około 900 tyś aktywnych użytkowników

Status związku

Single

Darmowe konto

Konto premium

Serwis Be2 - Opinie

Bardzo polecam portal Be2. Dlaczego? Dzięki niemu poznałam mojego obecnego męża!
Anna Be2
Anna
30 lat, Kraków
Zakładając konto na tym portalu nie myślałem nawet, że tyle to zmieni w moim życiu. Poznałem wiele ciekawych osób, oraz swoją obecną dziewczynę 🙂
Jakub Be2
Jakub
23 lat, Warszawa

Portal Be2 - Zalety i wady

Zalety

Wady

Be2 - Logowanie

Rejestracja  w portalu nie jest skomplikowana i przechodzi się przez nią bardzo szybko. Proces oczywiście jest w pełni darmowy i dostępny dla każdego użytkownika. Wystarczy podać  swój adres e-mail następnie podać hasło, oraz uzupełnić pole dotyczące płci i grupą jaką jesteś zainteresowany i na sam koniec kliknąć przycisk dalej. Oczywiście na twoją skrzynkę pocztową przyjdzie link z potwierdzeniem założenia konta, który musisz zatwierdzić. Kolejnym etapem po utworzeniu konta jest uzupełnienie specjalnie dedykowanego testu psychologicznego, który pozwoli na dopasowanie odpowiedniej osoby do ciebie według charakteru i preferencji. Rozwiązanie testu jest oczywiście w pełni darmowe i daje tobie więcej możliwości – tworzy opis idealnego partnera, ale również listę rekomendacji dzięki niej będziesz mógł zapoznać się z dopasowanymi użytkownikami bez żadnych zobowiązań. Ostatnim etapem jest podanie nazwy użytkownika (nick), daty urodzenia, kraju i regionu, oraz opisu (Wzrost, kolor oczów, itp). 

Bezpieczństwo - Serwisu Be2

  • Analizowanie – Nad portalem stoi masa administratorów strony. Ich zadaniem jest analiza treści przesyłanych przez użytkowników, oraz dbanie o bezpieczeństwo użytkownika. Gdy mamy problem możemy się do nich zwrócić a problem na pewno zostanie zneutralizowany.
  • Bezpieczeństwo podczas płatności internetowej – Podczas płatności na serwisie użytkownik korzysta z certyfikatu SSL (Security Socket Layer) dzięki niemu nasze dane są szyfrowane i nie dostaną się do rąk osób trzecich.
  • Zaufany Portal – Be2 należy do serwisów randkowych zaufanych. Co to oznacza? Nie zakładają oni fałszywych profili, oraz na bieżąco usuwają takie konta. 
  • Informacje profilowe – Administratorzy strony sprawdzają czy użytkownicy Be2 nie wrzucają czasem obraźliwych, wulgarnych lub rasistowskich treści.

Be2 - Jak usunąć konto?

Rezygnacja z portalu jest dostępna w każdej chwili. Wypowiedzenie członkostwa na serwisie Be2 następuje po kliknięciu łącza „dezaktywuj profil”. Opcję tę znajdziemy w zakładce ustawienia. Konto może zostać także usunięte wtedy kiedy użytkownik nie loguje się na nie przez okres sześciu miesięcy. Polityka ta sprawia, iż baza danych serwisu nie jest przepełniona osobami, które od dawna już nie są zainteresowane usługami portalu.

9,5
9.5/10