Ogólna ocena

8,5/10
8.5/10
0
Liczba użytkowników
Obsługa klienta
8,5/10
Szanse na znalezienie partnera
8.25/10
Bezpieczeństwo
9/10
Funkcje programu
8/10
Łatwość obsługi
9/10
Przejrzystość profilu
8,25/10

BeNaughty - opis, opinie, logowanie

Portal ten znajduje się w czołówce najlepszych portali do umawiania się na sex randki. Zaufały mu tysiące polskich użytkowników. Serwis jest bardzo dyskretny i dba o to abyś był w miarę anonimowy. Zauważmy, iż największą liczbą użytkowników są osoby w wieku +21. Portal skierowany jest właśnie dla młodych osób, ale można spotkać też osoby starsze. Posiada bardzo dużą liczbę ciekawych funkcji. Można bardzo szybko nawiązać kontakt z innymi użytkownikami dzięki opcji „Hot or not?” – Dzięki niej możesz bardzo szybko okazać swoje zainteresowanie konkretnej osobie. Portal posiada forum można na nim wymieniać się z innymi użytkownikami swoimi doświadczeniami w randkowaniu. Najważniejszą cechą tego serwisu jest szybkość poznawania nowych osób. Interakcja z innymi użytkownikami portalu jest bardzo prosta, ale i również bardzo szybka. Pamiętaj jeśli szukasz przygody portal BeNaughty jest idealny dla ciebie!

WSPÓŁCZYNNIK PŁCI

49%

51%

Liczba użytkowników

BeNaughty posiada około 1.5 mln aktywnych użytkowników

Status związku

Single

Darmowe konto

Konto premium

Serwis BeNaughty - Opinie

Dzięki portalowi BeNaughty co tydzień mogę umawiać się na spotkania z pięknymi dziewczynami.
Marcin BeNaughty
Marcin
21 lat, Gdańsk
Bardzo zależało mi na dyskrecji ciągle szukałam odpowiedniego portalu dla siebie i w końcu znalazłam. BeNaughty gwarantuje mi 100% dyskrecję, oraz anonimowość.
Aleksandra BeNaughty
Aleksandra
24 lat, Białystok

Portal BeNaughty - Zalety i wady

Zalety

Wady

BeNaughty - Logowanie

Rejestracja w serwisie BeNaughty jest naprawdę prosta. Wystarczy, że podasz e-mail i hasło. Oczywiście założenie konta jest darmowe. Po podaniu e-mail i hasła polecamy sprawdzić skrzynkę pocztową czy przyszło potwierdzenie założenia konta, jeśli tak to klikamy i zatwierdzamy (Polecamy to dlatego, iż potwierdzenia konta uwalnia nam dodatkowe funkcje portalu). Logując się już na swoje konto zostaniesz poproszony o informacje na swój temat (wzrost, waga, kolor włosów itp.) zostaniesz także poproszony o podanie swoich preferencji, oraz pragnień np. Czy chcesz relacji typu „friends with benefits” albo otwartego związku. Wybór możliwości jest ogromny. Po uzupełnieniu profilu, oraz swoich oczekiwań wreszcie możesz szukać osób dopasowanych do ciebie.

Bezpieczeństwo - Serwisu BeNaughty

  • Prywatność – Użytkownicy na portalu BeNaughty mają prawo decydować co chcą pokazywać na swoim profilu a czego nie.
  • Bezpieczeństwo podczas transakcji internetowych – Płatności na stronie są całkowicie bezpieczne dzięki certyfikatowi SSL (Security Socket Layer) dzięi niemu dane są szyfrowane przez co kradzież ich przez osoby trzecie staje się nie możliwa.
  • Filtrowanie – Portal jest ciągle sprawdzany przez administratorów strony, ale również przez automatyczne algorytmy, które sprawdzają czy treści publikowane przez użytkowników są odpowiednie i stosowne.
  • Zaufany portal – BeNaughty jest portalem randkowym, który należy do zaufanych. Czemu? Jest on prawdziwy i nie naciąga swoich użytkowników, ale również dba o to aby tak zwane profile fejkowe były cały czas usuwane ze strony.

BeNaughty - Jak usunąć konto?

Usuwanie konta na portalu BeNaughty jest bardzo prosta. W pierwszym etapie kliknij na swoje zdjęcie profilowe (Prawy górny róg). Następnie wybierz przycisk opcje. Zostanie teraz wyświetlona lista. Wybierz z niej Usuń mój profil (Znajduje się na dole listy). Zostaniesz teraz poproszony o powód rezygnacji z portalu. Po podaniu powodu potwierdź usunięcie profilu. (Pamiętaj jeśli posiadasz konto Premium kontaktuj się z obsługą klienta BeNaughty, by sprawdzić czy twoja subskrypcja została poprawnie anulowana.)

8,5
8.5/10