Ogólna ocena

9/10
9/10
0
Liczba użytkowników
Obsługa klienta
9/10
Szanse na znalezienie partnera
9,75/10
Bezpieczeństwo
9/10
Funkcje programu
9/10
Łatwość obsługi
10/10
Przejrzystość profilu
9/10

eDarling - opis, opinie, logowanie

 Portal eDarling jest bardzo popularny. Powstał w 2008 roku a jego liczba członków na całym świecie przekroczyła +10mln użytkowników. Wynik ten jest imponujący i pokazuje, że jest to serwis randkowy na najwyższym poziomie. Stał się on bardzo popularny w Polsce dzięki dużej liczbie reklam, oraz poprzez wysoką obsługę klienta. Znajduje się on również w naszym rankingu top 5 portali randkowych. Posiada jedną bardzo wyróżniającą się funkcję. Jest to test osobowościowy jego celem jest, aby algorytm portalu dobierał automatycznie jak najlepszego użytkownika pod nasze kryteria. Możesz jednak wybierać potencjalnych partnerów sam. Wystarczy, że klikniesz przycisk zdecyduj sam a od tego momentu będziesz sam mógł wybierać użytkowników, którzy cię interesują. eDarling posiada bardzo rozbudowany blog. Jest na nim wiele ciekawych tematów związanych z randkowaniem online, ale również użytkownik może założyć temat na interesującą go kwestię. Oprócz rozbudowanego bloga serwis może pochwalić się mnóstwem ciekawych poradników. Korzystanie z portalu jest dostępne z każdego miejsca na świecie. Strona jest zoptymalizowana w ten sposób, iż możesz z niej korzystać na telefonie, komputerze bądź tablecie. Dostajemy, również możliwość poznawania użytkowników zagranicy. Konto Premium na eDarling też wyróżnia się na tle konkurencji. Użytkownik takiego konta ma gwarancję kontaktu, oznacza to że na pewno pozna w miesiącu parę użytkowników w jego typie. Na sam koniec dodamy, iż jest to jeden z największych portali na całym świecie. 

WSPÓŁCZYNNIK PŁCI

50%

50%

Liczba użytkowników

0

eDarling posiada ponad 13 mln aktywnych użytkowników

Status związku

Single

Darmowe konto

Serwis eDarling - Opinie

Zobaczyłam reklamę edarling i się zalogowałam, żeby zobaczyć o co w tym chodzi. Według moich spostrzeżeń jest to najlpeszy portal randkowy z którego kiedykolwiek korzystałam. Bardzo podoba mi się jego prostota a zarazem zawansowane funkcję.
Milena eDarling
Milena
21 lat, Piotrków Trybunalski
Jestem bardzo zadowolony z portalu. Dlaczego? Właśnie dziś dzięki niemu jestem umówiony na randkę.
Jan eDarling
Jan
27 lat, Plock

Portal eDarling - Zalety i wady

Zalety

Wady

eDarling - Logowanie

Rejestracja przebiega na portalu eDarling bardzo szybko. Do założenia konta będzie potrzebny nam adres e-mail. W pierwszymi kroku musimy podać płeć następnie preferowaną płeć partnera. Kolejną rzeczą jest podanie adresu e-mail. Kiedy wypełnimy wszystkie pola formularza rejestracyjnego musimy potwierdzić założenie konta. Dostaniemy na skrzynkę pocztową wiadomość z linkiem potwierdzającym naszą rejestrację konta na eDarling. Oczywiście przed założeniem warto przeczytać regulamin strony, oraz politykę prywatności. Możemy wreszcie po raz pierwszy zalogować się na swoje konto na serwisie. Naszym oczom ukaże się test osobowościowy. Jest on ważny, ponieważ to on przekażę informację algorytmom serwisu randkowego jakich potencjalnych partnerów chcemy. Dlatego ważną sprawą jest uzupełnienie tego testu rzetelnie, oraz według swoich oczekiwań i preferencji. Po zakończeniu testu będziemy mogli w pełni korzystać z portalu eDarling. Kolejną sprawą jest fakt, iż jeśli portal nam się spodoba możemy wykupić pakiet Premium. Daję on nam możliwość korzystania z portalu bez żadnych limitów i ograniczeń.

Bezpieczeństwo - Serwisu eDarling

  • Zaufany portal – eDarling należy do zaufanych serwisów randkowych, oznacz to blokowanie fikcyjnych profili, oraz to iż sam portal takich kont nie tworzy.
  • Bezpieczeństwo płatności internetowych –  Podczas płatności internetowej np. za konto Premium nie musimy mieć obaw o utratę danych. Serwis posiada certyfikat SSL (Security Socket Layer) dzięki, któremu nasze dane są szyfrowane i zabezpieczane przed osobami trzecimi.
  • Prywatność – Każdy użytkownik ma prawo do ustawiania prywatnych informacji na swoim profilu aby inni użytkownicy nie mogli ich widzieć.
  • Analizowanie treści – Tak duży serwis randkowy jak eDarling posiada mnóstwo pracowników pracujących w zarządzaniu stroną. Pracownicy IT codziennie przeglądają tysiące publikowanych treści przez użytkowników i dbają o to aby nie naruszały one zasad inaczej mówiąc nie były nieodpowiednie lub obraźliwe.

eDarling - Jak usunąć konto?

Portal eDarling nie spodobał ci się i chcesz usunąć swoje konto? To nic trudnego. Pierwszym krokiem będzie przejście do zakładki moje konto. Znajduje się ona w rozwijanym menu. Następnie zjedź do sekcji moje dane. Zobaczysz łącze Aby się wyrejestrować, kliknij tutaj. Jest ono dostępne w części usuń konto. Zostaje wybranie przyczyny czemu chcesz usunąć konto. Teraz musisz zatwierdzić potwierdzając hasłem. Zostaniesz poinformowany, iż konto zostało usunięte. Pamiętaj jeśli posiadasz konto Premium przed rozpoczęciem usuwania konta musisz skontaktować się z obsługą strony i złożyć wypowiedzenie. Jak widzisz zaprzestanie korzystaniu z serwisu jest naprawę szybkie i bardzo proste.

9,0
9/10