Ogólna ocena

9/10
9/10
0
Liczba użytkowników
Obsługa klienta
9,25/10
Szanse na znalezienie partnera
9,25/10
Bezpieczeństwo
9/10
Funkcje programu
9,25/10
Łatwość obsługi
9/10
Przejrzystość profilu
8,5/10

Erodate - opis, opinie, logowanie

Najlepszy portal randkowy dla osób w wieku 21+. Jest on bardzo intuicyjny, lecz jego funkcję są zawansowane. Portal erodate posiada ogrom użytkowników więc znalezienie drugiej połówki staje się banalnie łatwe. Serwis ten ukierunkowany jest dla osób młodych, oraz dla użytkowników zainteresowanych przelotnymi znajomościami. Znajduje się on w naszym rankingu top 5 najlepszych portali randkowych nie bez powodu. Portal erodate stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych serwisów w Polsce dzięki pozytywnym opiniom użytkowników, oraz niewiarygodnie dobrą obsługą klienta. Masz ochotę na sex, ale nie poszukujesz partnera? Jest to idealny portal dla ciebie. Zakładając na nim konto zagwarantujesz sobie poznawanie osób chętnych na sex randki. Posiada rozbudowaną listę funkcji. Na swoim profilu możesz umieszczać nie tylko zdjęcia, ale także filmiki. Korzystanie z serwisu erodate staje się jeszcze bardziej łatwe, ponieważ portal dopasowany jest dla telefonów, tabletów albo komputerów. Dla osób zabieganych i nie mających czasu na siedzenie na komputerze serwis oferuje aplikację mobilną. Możesz szukać potencjalnych partnerów seksualnych z każdego miejsca na świecie. Kolejnym plusem strony jest forum randkowe. Dzięki niemu możesz zacząć nowy wątek i przyciągnąć do niego innych użytkowników lub szukać odpowiedzi istotnej dla ciebie. Wyszukiwarka erodate działa bardzo szybko wystarczy, iż podasz swoje kryteria wobec potencjalnego partnera a serwis udostępni listę użytkowników spełniających twoje preferencję. 

WSPÓŁCZYNNIK PŁCI

48%

52%

Liczba użytkowników

0

Erodate posiada ponad 1.5mln aktywnych użytkowników

Status związku

Single

Darmowe konto

Konto premium

Serwis Erodate - Opinie

Jestem szczęśliwym posiadaczem konta na portalu erodate. Dzięki stronie poznałem wiele dziewczyn chętnych na sex.
Marcin Erodate
Marcin
25 lat, Lublin
Erodate według mnie najlepszy wybór dla osób szukających przelotnych romansów. Konto na portalu posiadam już około 2 lat. Spotkałam w tym czasie wiele osób z takimi samymi oczekiwaniami jak ja.
Wiola Erodate
Wiola
22 lat, Gdynia

Portal Erodate - Zalety i wady

Zalety

Wady

Erodate - Logowanie

Proces rejestracji na portalu randkowym erodate jest prosty. Na początku zobaczysz formularz rejestracyjny. Musisz w nim podać swoją płeć, adres e-mail, kogo poszukujesz, oraz login. Po przejściu rejestracji wstępnej zostanie wysłana do ciebie wiadomość na twoją skrzynkę pocztową. Musisz zatwierdzić założenie konta klikając w link. Można powiedzieć, iż rejestracja została zakończona. Pamiętaj jednak o uzupełnieniu profilu swoimi danymi takimi jak wiek, kolor oczu, miejsce zamieszkania, itp. Kolejnym krokiem jest dodanie zdjęcia profilowego. Po zakończeniu uzupełniania profilu twoja rejestracja jest w 100% skończona możesz teraz spokojnie szukać potencjalnego partnera lub partnerki. Istnieje również opcja konta Premium. Polecamy jednak sprawdzić czy erodate nam odpowiada i czy chcemy nieograniczone funkcję oraz wiadomości na tym serwisie.

Bezpieczeństwo - Serwisu Erodate

  • Zaufany portal – Erodate należy do zaufanych portali oznacza to, iż nie oszukuje on swoich użytkowników a wszystkie fikcyjne konta zostają usuwane w trybie natychmiastowym.
  • Bezpieczeństwo podczas płatności internetowej –  Serwis randkowy erodate posiada certyfikat SSL (Security Socket Layer) dzięki czemu użytkownik w pełni bezpiecznie może korzystać z płatności na tym portalu.
  • Analiza danych – Portal jest wpierany przez ogromny dział IT, którego zadaniem jest chronienie użytkownika przed nieodpowiednią treścią. Powoduje to, iż codziennie wszystkie treści publikowane przez użytkowników są sprawdzane i w razie konieczności usuwane. 
  • Prywatność – Serwis erodate stawia na bezpieczne korzystanie z ich usług przez użytkowników. Dlatego prywatne informację takie jak e-mail, dokładny adres zamieszkania bądź inne dane są ukryte i niedostępne dla innych użytkowników.

Funkcję - Portalu Erodate

Erodate - Jak usunąć konto?

Usunięcie profilu na portalu erodate jest bardzo szybkie i łatwe. Użytkownik bez żadnych konsekwencji może usunąć swoje konto. Pierwsze co należy zrobić to wejść w zakładkę ustawienia. Kolejnym etapem jest kliknięcie przycisku redaguj. Następnie wyświetli ci się opcja dezaktywacji konta. Pamiętaj jednak kiedy klikniesz ten przycisk nie będziesz miał powrotu do swojego konta a wszystkie informację, zdjęcia oraz konwersację zostaną usunięte. Podpowiedź dla osób posiadających konto Premium. Po usunięciu konta warto skontaktować się z obsługą portalu i potwierdzić zakończenie współpracy.

9,0
9/10