Ogólna ocena

8/10
8/10
0
Liczba użytkowników
Obsługa klienta
8/10
Szanse na znalezienie partnera
9,25/10
Bezpieczeństwo
8,25/10
Funkcje programu
9/10
Łatwość obsługi
8,5/10
Przejrzystość profilu
9/10

Flirt - opis, opinie, logowanie

Serwis randkowy na, którym zarejestrowanych jest mnóstwo młodych i pozytywnych osób. Odniósł on na polskim rynku sukces przez to, że jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Posiada on dość małą liczbę użytkowników, lecz sądząc po opiniach są tam bardzo ciekawe osoby. Portal ten znalazł się też w naszym rankingu top 5 portali randkowych. Uważamy go za jeden z najlepszych serwisów do rozpoczęcia randkowania online. Flirt dopasowany jest do większości urządzeń multimedialnych możemy korzystać z niego na tablecie, telefonie bądź komputerze. Portal powstał w 2008 roku, lecz wprowadził już kilka zmian interfejsu strony aby użytkownik mógł cieszyć się nowoczesnym i funkcjonalnym wyglądem strony. Flirt posiada wszystkie standardowe funkcje jakie oferują portale randkowe. Wyróżnia się za to obsługą klienta, która stoi na wysokim poziomie. W innych kwestiach serwis jest bardzo podobny do innych portali randkowych, lecz nie ustępuje im na krok i posiada wszystkie potrzebne funkcję do spełniania wszystkich potrzeb swoich użytkowników.

WSPÓŁCZYNNIK PŁCI

55%

45%

Liczba użytkowników

0

Filtr posiada ponad 850 tyś aktywnych użytkowników

Status związku

Single

Darmowe konto

Konto premium

Serwis Flirt - Opinie

Poznałam mojego pierwszego chłopaka za pomocą strony Flirt. Naprawdę polecam.
Maria Flirt
Maria
22 lat, Warszawa
Lubię poznawać nowe osoby. Serwis Flirt daję mi tę możliwość nie wychodząc z domu.
Kacper
21 lat, Opole

Portal Flirt - Zalety i wady

Zalety

Wady

Flirt - Logowanie

Proces pierwszej rejestracji na portalu flirt przechodzi się bardzo szybko. Zakładając konto będziesz potrzebował adresu e-mail. Na początku rejestracji będziemy musieli podać płeć, oraz płeć użytkownika z jakim chcemy flirtować. Następnie potrzebne będą informacje na temat naszego wieku, oraz miejsca zamieszkania. Na końcu procesu wstępnej rejestracji zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail, oraz o hasło do konta. Rejestracja wstępna zakończona. Kolejnym krokiem będzie potwierdzenie rejestracji konta poprzez wiadomość wysłaną przez serwis. Należy ją otworzyć i kliknąć link aktywacyjny. Zobaczymy, iż konto zostało zarejestrowane pomyślnie. Ostatnim etapem zostaje wypełnienie swojego profilu. Polecamy dodać zdjęcie profilowe, oraz uzupełnić informację dotyczące naszych zainteresowań, oraz wyglądu.

Bezpieczeństwo - Serwisu Flirt

  • Prywatność – Użytkownik serwisu flirt może liczyć na całkowitą prywatność. Serwis ukrywa jego dane dotyczące adresu e-mail, miejsca zamieszkania, oraz wszystkie dane kontaktowe.
  • Analizowane – Wszystkie treści publikowane przez użytkowników są sprawdzane przez dział IT. Pracownicy sprawdzają je czy aby na pewno nie są obraźliwe, wulgarne lub rasistowskie. Gdy treść jest nie dozwolona zostaje ona usunięta.
  • Bezpieczeństwo płatności internetowych – Portal randkowy flirt posiada certyfikat SSL (Security Socket Layer), dzięki niemu podczas płatności na stronie nasze dane są szyfrowane i zabezpieczane przed osobami trzecimi.
  • Zaufany portal – Serwis randkowy flirt należy do portali randkowych zaufanych. Oznacz to, iż wszystkie konta użytkowników są autentyczne a wszystkie profile podszywające się pod inne osoby są sprawdzane i usuwane.

Flirt - Jak usunąć konto?

Usunięcie konta w serwisie randkowym flirt jest dozwolone w każdym momencie, oraz użytkownik nie ponosi żadnych konsekwencji. Pierwsze co należy zrobić aby usunąć profil jest wejście w zakładkę ustawienia. Następnie wybranie opcji usuń konto (dół strony). Klikając w ten przycisk zostaniesz poproszony o podanie hasła. Konto zostaje usunięte. Użytkownicy kont Premium powinni skontaktować się przed usuwaniem konta z administracją strony. Pamiętaj usuwając konto tracisz  wszystkie zdjęcia, konwersację czy pary. Proces ten jest nieodwracalny. 

8,0
9/10