Ogólna ocena

9,5/10
9.5/10
0
Liczba użytkowników
Obsługa klienta
9,5/10
Szanse na znalezienie partnera
9,25/10
Bezpieczeństwo
10/10
Funkcje programu
10/10
Łatwość obsługi
10/10
Przejrzystość profilu
9/10

Letsdate - opis, opinie, logowanie

Nowoczesny portal randkowy Letsdate na polskim rynku spisuje się fenomenalnie. Jego idea jest bardzo prosta, ale za to doskonała znalezienie potencjalnego partnera jest banalnie proste. Jest on dość nowym portalem randkowym, ale wyróżnia się na tle innych super nowoczesnym podejściem do klienta. Został on umieszczony w rankingu Top 5 portali randkowych i zajmuje on pierwsze miejsce. Uważamy ten serwis randkowy za najlepszy dostępny w Polsce. Na darmowym koncie w porównaniu do konkurencji mamy więcej funkcji i mniejszą liczbę ograniczeń. Portal Letsdate dopasowany jest do wielu urządzeń. Możemy z niego korzystać na telefonie, komputerze albo tablecie. Dużym plusem dla miłośników smartfonów jest aplikacja mobilna. Działa ona bardzo sprawnie i cały czas jest rozwijana. Na serwisie możemy szukać nie tylko potencjalnego partnera, ale również przyjaciół, kochanków, znajomości bez zobowiązań. Funkcję strony są bardzo rozbudowane, dzięki algorytmom wyszukiwania dla użytkownika dobierani są najlepiej pasujący użytkownicy. Oczywiście mamy możliwość sami wpisać kryteria jakie nas interesują i wyszukać potencjalnej osoby. Letsdate oferuje darmowe konta nie są one tak ograniczone jak u konkurencji. Powoduje to przyjemne korzystanie nawet z darmowego konta. Wiadomo najlepszą opcją jest konto Premium, gdzie mamy dostęp do wszystkich funkcji i nie mamy ograniczeń. Składając wszystkie zalety portalu randkowego Letsdate w całość otrzymujemy serwis, który wyprzedza swoją konkurencję i jest na czele stawki.

WSPÓŁCZYNNIK PŁCI

46%

54%

Liczba użytkowników

0

Letsdate posiada ponad 900 tysięcy aktywnych użytkowników

Status związku

Single

Darmowe konto

Konto premium

Serwis Letsdate - Opinie

Bardzo polecam serwis letsdate. Darmowe konto naprawdę działa o wiele lepiej niż u konkurencji. Rejestracja przebiega bardzo szybko i sprawnie. Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu polecam z całego serca.
Wiktoria Letsdate
Wiktoria
24 lat, Warszawa
Miałem dość samotności o serwisie Letsdate usłyszałem od kolegi. Założyłem konto i naprawdę się zdziwiłem. Na portalu spotkałem wiele ciekawych dziewczyn i nawet już się umówiłem. Naprawdę polecam.
Adam Letsdate
Adam
26 lat, Kraków

Portal Letsdate - Zalety i wady

Zalety

Wady

Letsdate - Logowanie

Pierwsza rejestracja w serwisie Letsdate przebiega bardzo szybko. Darmowej rejestracji możesz dokonać tutaj. Do rejestracji będzie potrzebny ci tylko adres e-mail. Na początku zostaniesz poproszony o określenie swojej płci. Następnie wybieramy płeć potencjalnego partnera. Kolejnym etapem będzie podanie swojego wieku, miejsca zamieszkania, hasła oraz podanie nazwy użytkownika (login). Na twoją skrzynkę pocztową zostanie wysłany mail potwierdzający założenie konta. To wszystko jesteś posiadaczem darmowego konta. Polecamy jednak uzupełnić swój profil, ponieważ będzie on pusty. Możesz wpisać swoje zainteresowania, poglądy, kogo poszukujesz, oraz opisać siebie w kilku zdaniach. Kolejnym zalecanym etapem jest dodanie zdjęcia profilowego.

Bezpieczeństwo - Serwisu Letsdate

  • Prywatność – Wszystkie treści udostępniane na swoim profilu możesz ukryć. Portal zabezpiecza, również twoje dane osobowe.
  • Zaufany portal – Portal Letsadate należy do portali randkowych zaufanych, oznacza to iż nie tworzy on nie prawdziwych kont a wszystkie konta podszywające się pod inne osoby zostają usunięte.
  • Pomoc – Administracja strony zawsze pomaga użytkownikom, którzy mają jakiś problem. Wystarczy, że zostanie on zgłoszony a pracownicy portalu na pewno go rozwiążą.
  • Bezpieczeństwo podczas płatności internetowej –  Portal randkowy Letsdate posiada certyfikat SSL (Security Socket Layer). Certyfikat ten szyfruje i zabezpiecza nasze dane podczas płatności aby nie dostały się one do osób trzecich. 

Letsdate - Jak usunąć konto?

Rezygnacja z konta na letsdate jest dostępna w każdej chwili. Pierwsze co należy zrobić to wejść w zakładkę ustawienia. Następnie nacisnąć przycisk konto. Kolejnym etapem będzie naciśnięcie przycisku usuń konto. Będziemy musieli potwierdzić tę czynność za pomocą hasła. Zostaniesz zapytany czy jesteś pewien, że chcesz usunąć konto. Klikamy zatwierdź w tym momencie konto zostało usunięte. Na naszą skrzynkę pocztową przyjdzie informacja, iż zrezygnowałeś z usług letsdate. Pamiętaj podczas usuwania konta wszystkie twoje dane, zdjęcia i konwersację zostaną usunięte na zawsze a powrót do portalu będzie wymagał ponownej rejestracji konta.

9,5
9.5/10