Ogólna ocena

9,5/10
9.5/10
0
Liczba użytkowników
Obsługa klienta
9,5/10
Szanse na znalezienie partnera
9/10
Bezpieczeństwo
10/10
Funkcje programu
8/10
Łatwość obsługi
9/10
Przejrzystość profilu
8,5/10

Mydwoje - opis, opinie, logowanie

Portal randkowy Mydwoje skupia się na osobach, które poszukują poważnych związków. Nie jest on ukierunkowany na tak zwane randki bez zobowiązań, lecz jest narzędziem do szukania poważnych relacji w internecie. Serwis Mydwoje wyróżnia się testem osobowościowym, którego celem jest zweryfikowanie naszych potrzeb, oraz polepszenie wyników wyszukiwarki portalu. Strona portalu Mydwoje została zoptymalizowana w taki sposób, aby użytkownik mógł wygodnie korzystać z portalu nawet na telefonie. Rankingi pokazują, iż serwis stoi na najwyższym poziomie i wyprzedza swoją konkurencję. Jego nowoczesny wygląd, oraz dobrze zbudowana strona sprawia, że użytkownicy chętnie z niego korzystają. Wspomniany test osobowościowy jest kolejnym atutem strony. Na czym on dokładniej polega? Użytkownik dostanie zestaw pytań na które musi odpowiedzieć. Po wypełnieniu zostanie utworzony profil partnerski. Celem tego profilu jest znalezienie dla nas potencjalnego partnera lub partnerki według specjalnych algorytmów. Zbierając wszystkie atrybuty w całość otrzymujemy idealny portal randkowy dla osób szukających poważnych związków.

WSPÓŁCZYNNIK PŁCI

52%

48%

Liczba użytkowników

0

Mydwoje posiada ponad 120 tyś aktywnych użytkowników

Status związku

Single

Serwis Mydwoje - Opinie

Poszukiwałem poważnego portalu randkowego. Mydwoje.pl zaskoczył mnie swoją prostotą, oraz super podejściem.
Mariusz Mydwoje
Mariusz
26 lat, Szczecin
Samotność mnie dobijała. Portal Mydwoje odkryłam przez przypadek. Rejestracja na nim jest darmowa dlatego skorzystałam. Obecnie nie muszę już jego używać. Poznałam na nim chłopaka, z którym chcę spędzić całe życie.
Wiola Mydwoje
Wiola
29 lat, Gdańsk

Portal Mydwoje.pl - Zalety i wady

Zalety

Wady

Mydwoje - Logowanie

Pierwsza rejestracja na portalu Mydwoje.pl jest bardzo standardowa. Będą potrzebne takie informacje jak płeć, adres, data urodzenia, hasło, oraz podanie adresu e-mail. Następnie po przejściu wstępnej rejestracji będziesz musiał potwierdzić założenie konta poprzez link potwierdzający wysłany na twoją pocztę. Po kliknięciu w niego zostaniesz przeniesiony z powrotem na stronę a rejestracja dobiegnie końca. Pamiętaj, aby skorzystać z testu osobowościowego, ponieważ jest on darmowy a daje nam wiele ciekawych możliwości. Zalecamy, również uzupełnić swój profil zdjęciami, informacjami o sobie, oraz naszymi oczekiwaniami.

Bezpieczeństwo - Serwisu Mydwoje

  • Prywatność –  Mamy możliwość ustawienia dowolnych naszych informacji na prywatne. Portal, również zabezpiecza takie dane jak nasz adres e-mail.
  • Bezpieczeństwo podczas płatności internetowej – Podczas płatności internetowych użytkownik korzysta z certyfikatu SSL (Security Socket Layer). Zabezpiecza on nasze dane podawane podczas płatności, oraz szyfruje je tak, aby niepożądana osoba nie mogła ich zobaczyć.
  • Pomoc –  Użytkownicy portalu Mydwoje w każdej chwili mogą liczyć na pomoc oferowaną przez administrację strony.
  • Analizowanie – Każdego dnia na serwis wrzucane są miliony treści. Obsługa strony sprawdza czy są one zgodne z regulaminem i nie zawierają nie odpowiednich rzeczy. Wszystkie treści obraźliwe, rasistowskie lub wulgarne są usuwane.

Mydwoje.pl - Jak usunąć konto?

Usunięcie konta na portalu Mydwoje jest bardzo proste. Należy przejść do ustawień. Tam znajdziemy zakładkę moje konto należy ją kliknąć. Następnie znajdziemy opcję usuń konto. Będziemy musieli podać hasło i zostaniemy poproszenie o podanie powodu rezygnacji z portalu Mydwoje. Wystarczy zatwierdzić i konto zostaje usunięte. Pamiętajmy, iż wszystkie dane, konwersacje, oraz zdjęcia zostaną usunięte na stałe. Porada dla użytkowników posiadających konto Premium. Przed usunięciem konta, należy skontaktować się z administracją strony i złożyć wypowiedzenie usług kont Premium, aby opłaty nie były dalej pobierane.

9,5
9.5/10