O nas

e-randkomat.pl kim jesteśmy?

Jesteśmy porównywarką portali randkowych w Polsce. Dobieramy do każdego, naszego użytkownika odpowiedni portal randkowy. Dokładnie analizujemy rynek serwisów randkowych i na bieżąco aktualizujemy nasze rankingi.

Jak powstał e-randkomat.pl

Jest to pomysł pewnej osoby z naszego zespołu. Stwierdziła ona, że brakuje na polskim rynku portalu, który zajmowałby się na szeroką skalę porównywaniem portali randkowych. W ten oto sposób powstała nasza strona.

Dlaczego warto wybrać naszą stronę?

Nasza strona jest całkowicie darmowa. Na bieżąco aktualizujemy ją i dodajemy najnowsze i najlepsze serwisy randkowe. Dzięki naszej stronie znajdziesz portale, które będą idealnie dopasowane do twojej osoby.

Porównanie serwisów randkowych

Każdy portal widniejący na naszej stronie jest dokładnie analizowany przez nasz zespół. Sprawdzamy wszystkie funkcje portalu, jego przejrzystość, bezpieczeństwo, łatwość obsługi, zadowolenie użytkowników, oraz wiele innych czynników.

Kategorie portali randkowych

Portale randkowe różnią się od siebie wieloma czynnikami są one następujące: Wiek użytkowników, rodzaj poszukiwanej relacji, regiony Polski, oraz wiele więcej innych aspektów. Dlatego nasza strona dzieli poszczególne serwisy na różne kategorie,.

Recenzje portali

Każdy portal jest oceniany przez nas poprzez ilość gwiazdek, oraz rozległy opis strony. Dodajemy zalety i wady danej strony, oraz także dzielimy się opinią użytkowników

Najczęstsze pytania

Tak nasza strona jest całkowicie darmowa.

Na naszej stronie wszystkie portale randkowe są przez nas sprawdzane, abyś miał pewność, że są bezpieczne.

Tak, użytkownik korzystający z danego portalu zostaje bezpieczny i jego dane nie są nigdzie udostępniane poza serwisem.

Wszystko zależy od ciebie. Każdy portal jest inny i nastawiony na inne relację, więc to ty decydujesz jak chcesz z niego korzystać.

Nie ma żadnego powodu aby obawiać się serwisów randkowych. Portale na naszej stronie są w 100% bezpieczne i nie masz podstaw do obaw.

Nasze social media