Ogólna ocena

7,5/10
7.5/10
0
Liczba użytkowników
Obsługa klienta
8/10
Szanse na znalezienie partnera
8/10
Bezpieczeństwo
8,5/10
Funkcje programu
7,5/10
Łatwość obsługi
7/10
Przejrzystość profilu
7,5/10

Poflirtujemy - opis, opinie, logowanie

Serwis Poflirtujemy charakteryzuje się nastawieniem na przygodę. Użytkownik korzystający z niego na pewno wiele takich przygód przeżyje. Codziennie na tym portal logują się tysiące użytkowników. Świadczy to o tym, że lubią oni portal Poflirtujemy. Głównym atrybutem zapewne jest łatwa obsługa, która towarzyszy użytkownikowi od początku a nawet podczas rejestracji na tym portalu. Strona dostępna jest na telefony, komputery, oraz tablety. Użytkownik ma możliwość wyboru czy chce korzystać z wersji darmowej czy płatnej. Konto darmowe ograniczone jest limitem wysyłania wiadomości do innych osób, również nie posiada niektórych funkcji. Konto Premium daje nam możliwość pełnego wykorzystywania funkcji strony. Portal Poflirtujemy posiada zawansowaną wyszukiwarkę dzięki, której użytkownik może wyszukiwać potencjalnego partnera poprzez wcześniej wybrane kryteria. Bezpłatne konto możesz założyć tutaj. Kolejną ciekawą funkcją portalu jest wyszukiwanie osób w naszej okolicy. Warto przetestować konto darmowe, ponieważ bez żadnych kosztów dodatkowych możemy sami zobaczyć czy serwis nam odpowiada.

WSPÓŁCZYNNIK PŁCI

48%

52%

Liczba użytkowników

0

Poflirtujemy posiada ponad 700 tyś aktywnych użytkowników

Status związku

Single

Darmowe konto

Konto premium

Serwis Poflirtujemy - Opinie

Założyłem darmowe konto aby sprawdzić czy serwis jest warty zainteresowania. Muszę powiedzieć, iż pozytywnie mnie on zaskoczył. Jego możliwości z poziomu bezpłatnego konta są naprawdę duże. Polecam ten portal osobą zaczynającym swoją przygodę z portalami randkowymi.
Mateusz Poflirtujemy
Mateusz
22 lat, Warszawa
Poflirtujemy.pl jest serwisem z którego usług korzystam na co dzień. Poznałam tam wiele ciekawych osób, oraz byłam już na kilku randkach. Naprawdę polecam.
Monika Poflirtujemy
Monika
28 lat, Katowice

Portal Poflirtujemy - Zalety i wady

Zalety

Wady

Poflirtujemy - Logowanie

Po wejściu na stronę Poflirtujemy.pl zobaczymy formularz rejestracyjny. Do założenia konta na tym serwisie potrzebny będzie tylko adres e-mail. Oczywiście rejestracja konta jest w pełni bezpłatna. Pierwszym etapem będzie uzupełnienie wstępnego formularza rejestracyjnego. Będziemy musieli podać tam dane takie jak płeć, wiek, miejsce zamieszkania, adres e-mail, oraz hasło. Po uzupełnieniu i kliknięciu przycisku dołącz teraz na twoją skrzynkę elektroniczną zostanie wysłany link potwierdzający założenie konta. Należy w niego kliknąć. Zobaczysz wiadomość na stronie, iż konto zostało pomyślnie zarejestrowane. Ostatnim zalecanym etapem przez nas jest uzupełnienie profilu, ponieważ będzie on pusty. Możemy wpisać tam takie informacje jak nasze zainteresowania, jakie relacje nas interesują, opis naszego wyglądu, oraz tym podobne informacje. Polecamy, również dodanie zdjęć w tym zdjęcia profilowego.

Bezpieczeństwo - Serwisu Poflirtujemy

  • Bezpieczeństwo podczas płatności internetowej – Portal randkowy Poflirtujemy.pl posiada certyfikat SSL  (Security Socket Layer). Powoduje on szyfrowanie i zabezpieczanie naszych danych podczas płatności na stronie.
  • Prywatność – Użytkownicy serwisu mają prawo do zmiany statusu swoich treści na prywatne. Strona ukrywa dane poufne użytkowników w celu ich bezpieczeństwa.
  • Analizowanie – Tysiące treści wrzucanych przez użytkowników portalu Poflirtujemy zostaje sprawdzona. Pracownicy strony sprawdzają treści pod względem tego czy nie są obraźliwe, wulgarne lub rasistowskie. Gdy natrafią na treść nie odpowiednią automatycznie ją usuwają.
  • Pomoc –  Użytkownik mający problem może zgłosić się do administracji strony. Problem użytkownika zostanie zbadany i wyeliminowany.

Poflirtujemy - Jak usunąć konto?

Rezygnacja z konta na serwisie Poflirtujemy jest bardzo prosta. Użytkownik nie ponosi żadnych konsekwencji, oraz może to uczynić w każdym momencie. Możliwe są dwie opcje. Całkowite usunięcie konta lub dezaktywacja. Stosując się do pierwszej opcji należy przejść do menu. Następnie kliknąć ustawienia. Znajdziemy tam opcję dezaktywuj konto. Klikając w ten przycisk nasze konto zostanie zdezaktywowane do momentu ponownego logowania. Opcja ta powoduje ukrycie naszego konta na portalu randkowym przed innymi użytkownikami. Przejdźmy do drugiej opcji. Tak samo jak w pierwszej możliwości musimy przejść do ustawień i znaleźć przycisk usuń konto. Klikając go zostaniemy poproszeni o podanie hasła. Po wpisaniu naszego hasła konto zostanie usunięte na stałe. Pamiętaj usuwając konto tracisz wszystkie zdjęcia, dane i konwersację z nim związane.

7,5
7.5/10