Najlepsze serwisy randkowe w 2022

W jaki sposób działają strony randkowe?

Jesteś osobą samotną? Skończ z tym i za pomocą naszej porównywarki portali randkowych znajdź serwis randkowy, który pomoże znaleźć ci odpowiedniego partnera dla ciebie. Randki online są rzeczą prostą i bezpieczną musisz o tym fakcie przekonać się sam bądź sama.

Na świecie są miliony ludzi, które korzystają z portali randkowych. Głównym powodem zapewne są możliwości tych serwisów, oraz szybki sposób na poznawanie nowych osób. Serwisy randkowe w 2022 roku są już bardzo pospolite i spotykane na co dzień.

Najlepsze portale randkowe

Ocena
5/5
Ocena
4.5/5
Ocena
5/5
Ocena
5/5
Ocena
4.5/5
Ocena
5/5
Ocena
5/5
Ocena
4/5
Ocena
4/5
Ocena
4.5/5
Ocena
4.5/5
Ocena
4.5/5

Jak wybrać najlepszy portal randkowy?

Wybranie najlepszego portalu randkowego dla siebie nie jest ciężkie. Należy zacząć od kwestii czego poszukujesz na tych serwisach czy czegoś na poważnie czy tylko chcemy poznać nowe osoby. Kolejną sprawą jest nasz wiek każdy portal jest przeznaczony dla innej grupy wiekowej są portale dla osób, powyżej 40 roku życia, ale są też te dla młodych osób. Ostatnią sprawą jest to, aby na tym portalu się zarejestrować i poznawać nowe osoby. Zobacz jakie to jest proste!

Czym są serwisy randkowe?

Serwisy randkowe są to strony lub aplikację, które pomagają swoim użytkownikom poznać nowe osoby. Portale są różne i mają również całkiem inne zastosowania np. jeden serwis jest dla osób szukających partnera na poważnie a inny dla użytkownika, który poszukuje przelotnej znajomość. Nasza strona pomoże dobrać do ciebie odpowiedni portal dzieląc je na kategorię, oraz grupy wiekowe na, który został on ukierunkowany.

Czy są darmowe?

Większość portali randkowych jest darmowa. Zazwyczaj mają one płatne wersje różnią się one tym, że użytkownik ma więcej funkcji. Należy pamiętać, że darmowa wersja i tak jest bardzo przydatna a jeżeli dany portal nam się spodoba możemy dokupić sobie pakiet premium. 

Czym jest wersja premium?

Status użytkownika vip zazwyczaj otrzymujesz kiedy wykupisz płatną wersję na danym portalu randkowym. Jest ona o tyle fajniejsza, że dodaje mnóstwo nowych funkcji, ale też powoduje, że szukanie partnera lub partnerki staje się o wiele lepsze i szybsze. Członkowie pakietu premium nie mają limitów tak jak użytkownicy kont darmowych.

Najlepsze artykuły na naszym blogu

Nie wiesz jak zacząć rozmowę z kobietą, a może się tym bardzo stresujesz? W tym poradniku powiemy ci jak rozmawiać z kobietami. Rozmowa jest najważniejszym aspektem podczas randki…

Jesteś singlem i dawno nie byłeś na randce? Jeśli tak to ten poradnik jest idealny dla ciebie, krok po kroku powiemy ci jak przygotować się na takie spotkanie. Jak wiadomo liczy się pierwsze wrażenie…

Nigdy nie byłeś na seks randce? Bardzo się tym stresujesz? Spokojnie ten poradnik jest specjalnie dla ciebie. Odkąd powstały portale randkowe wiadomą sprawą jest to, iż są użytkownicy którzy szukają…