Darmowe portale randkowe

KATEGORIA: DARMOWE PORTALE RANDKOWE | WYBIERZ KATEGORIE

Darmowe Portale Randkowe

Wiele serwisów randkowych jest darmowych. Portale pomagają w znalezieniu partnera lub znalezieniu nowych znajomości, ich największą zaletą jest to, że są mobilne i dzięki tej funkcji możemy z nich korzystać z każdego miejsca w którym jesteśmy. Pokazują to statystyki, każdego dnia na świecie miliony osób logują się na swój ulubiony portal i poznają nowe osoby. Serwisy randkowe w większości są darmowe, lecz posiadają płatne odmiany. W naszym rankingu przedstawimy wam najlepsze darmowe portale jakie są dostępne w Polsce. 

1. Miejsce – LetsDate

Ocena Ogólna
9.5/10
Obsługa klienta
9,5/10
Szanse na znalezienie partnera
9,25/10
Bezpieczeństwo
10/10

2. Miejsce – eDarling

Ocena Ogólna
9/10
Obsługa klienta
9/10
Szanse na znalezienie partnera
9,75/10
Bezpieczeństwo
9/10

3. Miejsce – Wildspank

Ocena Ogólna
8.5/10
Obsługa klienta
9,0/10
Szanse na znalezienie partnera
9,0/10
Bezpieczeństwo
8,5/10

4. Miejsce – Po prostu flirt

Ocena Ogólna
8.5/10
Obsługa klienta
8,25/10
Szanse na znalezienie partnera
8,5/10
Bezpieczeństwo
9,5/10

5. Miejsce – Flirt

Ocena Ogólna
8/10
Obsługa klienta
8/10
Szanse na znalezienie partnera
9,25/10
Bezpieczeństwo
8,25/10

Czy darmowe portale są bezpieczne?

Portale randkowe zawsze zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo. Zależy im na tym, ponieważ dzięki temu zyskują zaufanie swoich użytkowników. Rejestrując się na serwisy randkowe twoje dane są całkowicie bezpieczne. Należy dodać że portale zawsze są dyskretne więc nie musisz mieć obaw, że ktoś dowie się, iż z nich korzystasz.

Najlepszy darmowy portal randkowy

Najlepszym bezpłatnym serwisem randkowym według naszej strony jest portal Letsdate. Wyróżnia się on na tle swoich rywali większą ilością dostępnych funkcji, oraz mniejszymi ograniczeniami konta. Portal powstał w Polsce i w większości wypadków spotkamy na nim Polaków. Letsdate posiada darmową aplikację mobilną dla swoich użytkowników. Według naszych spostrzeżeń serwis naprawdę jest godny polecenia i warto zacząć swoją przygodę z randkami przez Internet od niego. 

Ranking najlepszych darmowych serwisów

Serwisem najlepiej ocenianym przez naszą stronę jest Letsdate, ale co z resztą? Drugie miejsce na podium zajmuje portal eDarling. Jest on już od dłuższego czasu na Polskim rynku i jest powszechnie znany. Wyróżnia go łatwa obsługa, oraz cały czas nowoczesny design. Portal w różnych odstępach czasowych jest odświeżany z wyglądu, aby mógł konkurować z najnowszymi platformami dla singli. Serwisem zamykającym podium jest Wildspank. Jest on w miarę młodym serwisem, lecz umie dotrzymać tempa pionierom branży randkowej. Charakteryzuje się on tym iż działa on globalnie skutkiem tego są zagraniczni użytkownicy. 

Zalety i wady portali randkowych

Główną zaletą serwisów randkowych jest to, że możesz w bardzo łatwy sposób spotkać ciekawe osoby. Portale dają ci możliwość korzystanie z nich z każdego miejsca na świecie wystarczy, że masz przy sobie telefon albo laptop. Uważamy, że portale randkowe nie posiadają wad, ponieważ dają tyle funkcji swoim użytkownikom.

Portale randkowe darmowe

Środowisko portali na początku XXI wieku było małe. Zainteresowani użytkownicy Internetu nie mieli takiego wyboru jak dzisiaj. Randkowanie przez Internet było czymś nowym. Obecnie randki online są powszechne a liczba portali przyprawia nas o zawrót głowy. Każdego roku powstają kolejne nowe platformy dla singli. Serwisy randkowe były od zawsze darmowe. Zarabiają za pomocą reklam, które się na nich znajdują lub płatnych kont. Większość portali posiada darmowe konta dla swoich użytkowników jest to swego rodzaju standard. Serwisy randkowe obecnie walczą o klienta zachęcając go najnowszymi funkcjami lub długimi okresami próbnymi kont Premium. 

Jaki bezpłatny portal randkowy wybrać?

Wybór portalu randkowego zależy od naszych preferencji czy poszukujemy kogoś na stałe czy tylko przelotnej znajomości. Powinniśmy, również zwracać uwagę na opinie na temat portalu. Pamiętajmy, że jest wiele serwisów podrabiających oryginalne platformy randkowe, które próbują wykraść nasze dane lub co gorsza pieniądze. Zwracanie uwagi na funkcję portalu też jest ważnym czynnikiem doboru odpowiedniego serwisu.