Ogólna ocena

9,5/10
9.5/10
0
Liczba użytkowników
Obsługa klienta
9/10
Szanse na znalezienie partnera
9/10
Bezpieczeństwo
10/10
Funkcje programu
8,5/10
Łatwość obsługi
10/10
Przejrzystość profilu
9/10

Sexkontakty - opis, opinie, logowanie

Portal randkowy Sexkontakty jest najlepszą opcją dla osób, które szukają szybkiej przygody. Jest on nastawiony typowo pod sex spotkania. Posiada on mnóstwo użytkowników i coraz więcej osób do niego dołącza. Uważamy go również za jeden z największych portali randkowych w Polsce, którego celem są szybkie przygody. Znajduję się on także na naszym rankingu top 5 portali randkowych. Jest on najlepszym serwisem tego typu według nas. Możemy korzystać z jego usług na wielu urządzeniach na przykład telefon, komputer lub tablet. Posiada zawansowane funkcję wyszukiwania potencjalnego partnera. Użytkownik ma możliwość wpisać jakie kryteria muszą spełniać wyświetlane osoby przez wyszukiwarkę serwisu. Sexkontakty jest darmowy, lecz posiada on także opcje konta Premium. Darmowa rejestracja dostępna tutaj. Płatne konto różni się od darmowego nieograniczonymi funkcjami, oraz możemy konwersować z nieograniczoną liczbą użytkowników na raz. Sexkontakty stoi na czele stawki serwisów do umawiania się na sex randki. Wyróżnia się od swoich rywali zdecydowanie większymi możliwościami, oraz funkcjami dostępnymi na stronie. Opinie użytkowników na temat portalu mówią jedno, są oni bardzo zadowoleni z usług oferowanych przez Sexkontakty.

WSPÓŁCZYNNIK PŁCI

49%

51%

Liczba użytkowników

0

Sexkontakty posiada ponad 2 mln aktywnych użytkowników

Status związku

Single

Darmowe konto

Konto premium

Serwis Sexkontakty - Opinie

Poszukiwania partnerów seksualnych ułatwia mi portal randkowy Sexkontakty. Każdego dnia poznaje mnóstwo chętnych dziewczyn. Bardzo polecam portal osobom, które nie szukają partnerów na stały związek.
Kacper Sexkontakty
Kacper
24 lat, Zamość
Lubię sex, lecz dziewczynie nie wypada mówić o tym wprost. Dzięki portalowi Sexkontakty.com mogę poznawać niesamowitych mężczyzn na jedną noc.
Aleksandra Sexkontakty
Aleksandra
25 lat, Wrocław

Portal Sexkontakty - Zalety i wady

Zalety

Wady

Sexkontakty - Logowanie

Proces rejestracji na portalu randkowym Sexkontakty jest bezpłatny. Do utworzenia konta będzie potrzebny nam jedynie adres e-mail. W pierwszym etapie rejestracji standardowo jak na innych serwisach randkowych będziemy musieli podać adres e-mail, wiek, oraz hasło. Po zakończeniu rejestracji wstępnej portal wyśle na naszą skrzynkę e-mail link potwierdzający założenie konta. Należy w niego wejść. Ukaże się nam końcowy formularz rejestracyjny gdzie będziemy musieli podać imię, nazwę użytkownika (login), płeć, oraz płeć potencjalnego partnera. Etap rejestracji zakończony jesteś członkiem społeczności portalu Sexkontakty. Zalecamy, jednak jeszcze uzupełnić swój profil, gdyż jest on pusty. Możemy na nim dodać zdjęcia w tym zdjęcie profilowe. Następnie można podać informację takie jak nasze zainteresowania, jakich relacji poszukujemy lub opisać siebie w kilku zdaniach.

Bezpieczeństwo - Serwisu Sexkontakty

  • Bezpieczeństwo podczas płatności internetowej – Portal Sexkontakty korzysta z certyfikatu SSL (Security Socket Layer). Szyfruje on i zabezpiecza dane użytkowników, gdy dokonują płatności na stronie.
  • Prywatność – Sexkontakty umożliwia swoim użytkownikom na ukrywanie informacji jakich chcą. Serwis automatycznie zabezpiecza dane poufne swoich użytkowników.
  • Pomoc – Każdy użytkownik może liczyć na pomoc osób pracujących w serwisie. Gdy ma jakiś problem może powiadomić administrację strony a osoby pracujące w niej przyjrzą się sprawie i ją rozwiążą.
  • Analizowanie – Każdego dnia na serwisie wstawiane są tysiące treści przez użytkowników. Administracja strony sprawdza treści aby te były odpowiednie i nie naruszały regulaminu portalu.

Sexkontakty - Jak usunąć konto?

Zrezygnowanie z usług serwisu sexkontakty jest całkowicie darmowe i możliwe w każdym momencie. Usunięcie konta na portalu jednak różni się od usunięcia na innych portalach. Należy wysłać wiadomość e-mail do administracji. W mailu należy napisać, iż rezygnujemy z ich usług i podać powód dlaczego. Użytkownicy kont Premium powinni dodać, również prośbę o anulowanie konta Premium, aby dalsze opłaty nie były naliczane.

9,5
9.5/10