Ogólna ocena

9/10
9/10
0
Liczba użytkowników
Obsługa klienta
9,5/10
Szanse na znalezienie partnera
9/10
Bezpieczeństwo
9,5/10
Funkcje programu
8/10
Łatwość obsługi
9/10
Przejrzystość profilu
8,5/10

Singles50 - opis, opinie, logowanie

Serwis randkowy Singles50 ukierunkowany jest dla starszych osób. Portal należy do znanej marki Be2. Postanowili oni wypuścić na rynek platformę, która pomoże osobą starszym w łącznie się w pary. Singles50 jest prostym, lecz posiadającym wszystko co taka platforma powinna mieć. Użytkownicy korzystający z niego szukają poważnych związków, oraz przyjaźni. Portal randkowy Singles50 ma w swojej ofercie test osobowościowy, który jest darmowy a na jego podstawie wyszukiwarka strony pokazuje nam najlepiej pasujących użytkowników do nas. Serwis został zoptymalizowany w taki sposób, aby użytkownicy mogli z niego korzystać na telefonach, tabletach lub komputerach. Singles50 posiada własną aplikację dostępną na Google Play, oraz App Store. Korzystanie z usług portalu oceniane jest przez użytkowników bardzo dobrze. Polecamy samemu sprawdzić czy portal nam odpowiada przypominamy, iż rejestracja jest całkowicie bezpłatna.

WSPÓŁCZYNNIK PŁCI

49%

51%

Liczba użytkowników

0

Singles50 posiada ponad 360 tyś aktywnych użytkowników

Status związku

Single

Serwis Singles50 - Opinie

Portal Singles50 oferuje wszystko czego potrzebowałem. Mogę go polecić bez zastanawiania się. Potrzebowałem portalu gdzie znajdę dojrzałe i piękne kobiety. Singles50 był strzałem w dziesiątkę.
Andrzej Singles50
Andrzej
43 lat, Warszawa
Rozwiodłam się i szukałam kogoś bo miałam dość samotności. Znajoma poleciła mi portal Singles50. Zarejestrowałam się i okazało się być to słusznym wyborem. Nawet umówiłam się już na swoją pierwszą randkę.
Agnieszka Singles50
Agnieszka
36 lat, Bytom

Portal Singles50 - Zalety i wady

Zalety

Wady

Singles50 - Logowanie

Założenie konta na serwisie Singles50 jest bardzo ułatwione. Na stronie główniej należy wejść w zakładkę zarejestruj się. Naszym oczom ukaże się formularz rejestracyjny. Będziemy musieli podać tam dane takie jak adres e-mail, oraz hasło do przyszłego logowania się. Bo wpisaniu tych danych na twoją skrzynkę e-mail zostanie wysłany link potwierdzający założenie konta. Należy w niego kliknąć następnie zostaniemy przeniesieni z powrotem na stronę. Teraz będziemy musieli przejść test osobowościowy. Będą tam pytania typu kogo poszukujemy, jakie mamy plany na przyszłość itd. Kolejnym etapem będzie uzupełnienie swojego profilu informacjami o nas. Musimy podać imię, wiek, skąd jesteśmy, oraz czego oczekujemy. Polecamy, również dodać zdjęcia, oraz zdjęcie profilowe. Po wpisaniu wszystkich tych informacji nasze konto jest w 100% gotowe i możemy cieszyć się z funkcji portalu.

Bezpieczeństwo - Serwisu Singles50

  • Prywatność –  Poufne dane są zabezpieczane przez serwis, oraz ukrywane przed innymi użytkownikami. Sami możemy zaznaczyć co chcemy, aby było ukryte przed innymi osobami.
  • Bezpieczeństwo podczas płatności internetowej – Podczas dokonywania płatności internetowych użytkownik używa certyfikatu SSL (Security Socket Layer). Zabezpiecza on nasze dane wpisywane podczas płatności, oraz szyfruje je tak, aby niepożądana osoba nie mogła ich zobaczyć.
  • Pomoc –  Mając jakiś problem możemy skontaktować się z obsługą strony o każdej porze. Na pewno zostanie on wyeliminowany. 
  • Analizowanie – Treści wrzucane przez użytkowników przechodzą przez proces analizowania. Polega on na tym, iż administracja strony sprawdza czy dana treść nie łamie regulaminu portalu. Gdy jest ona nie odpowiednia, wulgarna lub niewłaściwa zostaje usunięta w trybie natychmiastowym.

Singles50 - Jak usunąć konto?

Sprawa usunięcia konta na Singles50 jest bardzo prosta. Użytkownik korzystający z usług serwisu chcący usunąć profil może to zrobić bez żadnych konsekwencji. Przed usunięciem konta użytkownicy z kontami Premium powinni zgłosić wypowiedzenie, aby opłaty nie były naliczane. Pierwszym krokiem do usunięcia profilu będzie przejście do zakładki ustawienia konta. Na dole tej strony zobaczymy napis dezaktywuj konto. Po kliknięciu nasze konto zostaje dezaktywowane, oznacza to iż inni użytkownicy go nie widzą, ale nadal istnieje. Co należy zrobić dalej? W następnym oknie pojawi się odnośnik usuń konto. Zostaniemy poproszeni o podanie powodu dlaczego chcemy zrezygnować. Po wpisaniu zostaniemy poproszeni o podanie hasła. Wpisując hasło zatwierdzamy i konto zostaje usunięte. Pamiętajmy, iż wszystkie nasze dane, zdjęcia, oraz konwersację zostaną usunięte na zawsze. Chęć powtórnego korzystania z portalu będzie równała się z założeniem konta od początku.

9,0
9/10