Ogólna ocena

9/10
9/10
0
Liczba użytkowników
Obsługa klienta
9,5/10
Szanse na znalezienie partnera
9/10
Bezpieczeństwo
9,5/10
Funkcje programu
8/10
Łatwość obsługi
9/10
Przejrzystość profilu
8,5/10

Sympatia Onet - opis, opinie, logowanie

Serwis randkowy Sympatia Onet jest bardzo znanym portalem randkowym. Posiada on wszystkie funkcję jakie powinna posiadać taka strona. Działa on już od września 2002 roku. Z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Single chętnie korzystają z usług Sympatii, ponieważ partnerem portalu jest strona onet.pl. Sympatia Onet mimo upływu tylu lat wciąż zaskakuje świeżością. Platforma wydała swoją własną aplikację mobilną, aby użytkownicy mobilni mogli korzystać z portalu sprawnie i wygodnie. Aplikacja posiada wiele pozytywnych opinii na Google Play, oraz ma tam ponad milion pobrań. Serwis Sympatia Onet posiada, również stronę zoptymalizowaną pod kontem różnego rodzaju urządzeń. Korzystać ze strony możemy na dowolnym smartfonie, tablecie, oraz komputerze. Portal zaliczany jest do najlepszych portali randkowych w Polsce. Deklasuje on swoich konkurentów prostotą obsługi, oraz wysokim zadowoleniem użytkowników. Posiadanie konta na Sympatii ułatwia singlowi poznawanie nowych osób. W dzisiejszych czasach cyfryzacji jest to jedna z najlepszych metod. Nie musimy nawet ruszać się z domu, aby poznać naszą przyszłą partnerkę to niesamowite. Portal Sympatia Onet jest całkowicie darmowy, lecz posiada opcję wykupienia dostępu Premium. Jest ona dla użytkowników, którzy są zadowoleni z serwisu i nie chcą mieć żadnych ograniczeń. Dlatego uważamy, iż warto skorzystać z jego usług, gdyż to nic nie kosztuje a możemy sami przekonać się jak on funkcjonuje.

WSPÓŁCZYNNIK PŁCI

49%

51%

Liczba użytkowników

0

Sympatia posiada 750 tyś aktywnych użytkowników

Status związku

Single

Serwis Sympatia - Opinie

Jestem szczęśliwym użytkownikiem Sympatia.onet.pl dlaczego? Mam wszystko czego potrzebowałem lubię korzystać z telefonu a aplikacja sympatii na moim smartfonie sprawdza się niesamowicie. Moje ogólne odczucia są takie, że zostawia ona konkurencję w tyle. Pozdrawiam!
Wiktor Sympatia
Wiktor
36 lat, Lublin
Życie singielki nie jest proste. Szukałam portalu gdzie znajdę kogoś kto będzie traktował mnie poważnie. Po wielu nie udanych próbach trafiłam na serwis Sympatia. Zmienił on moje postrzegania portali randkowych. Dzięki jego funkcją poznałam naprawdę wielu ciekawych i poważnie traktujących kobiety mężczyzn.
Marta sympatia
Marta
26 lat, Płock

Portal Sympatia Onet - Zalety i wady

Zalety

Wady

Sympatia - Logowanie

Rejestracja na portalu Sympatia Onet zajmuje dosłownie kilka minut. Konto możesz założyć na dwa sposoby. Pierwszym sposobem jest założenie konta za pomocą Facebook, portal współpracuje z tą platformą. Wszystkie twoje dane i zdjęcia zostaną automatycznie uzupełnione. Drugim sposobem jest rejestracja przez adres e-mail, bądź numer telefonu. Zostaniemy wysłani do formularza rejestracyjnego gdzie będziemy musieli podać takie dane jak adres, data urodzenia, adres e-mail lub numer telefonu, imię oraz hasło do przyszłego logowania na serwis. Po wypełnieniu formularza dostaniemy link aktywacyjny lub kod, który należy wpisać na stronie zależy to od tego czy rejestrowaliśmy się za pomocą numer czy e-mail. Po potwierdzeniu e-mali lub numeru konto zostanie aktywowane. Polecamy jednak uzupełnić swój profil, gdyż jest on nowy i nic na nim nie ma. Możemy dodać nasze zdjęcia (zdjęcie profilowe), nasze zainteresowania, oraz oczekiwania.

Bezpieczeństwo - Serwisu Sympatia Onet

  • Prywatność – Nasze dane typu adres, e-mail lub numer telefonu są chronione przez serwis przed innymi użytkownikami.
  • Bezpieczeństwo podczas płatności internetowej – Podczas dokonywania płatności internetowych użytkownik korzysta z certyfikatu SSL (Security Socket Layer). Zabezpiecza on nasze dane podawane podczas płatności. Są one szyfrowane dzięki czemu inna osoba nie może ich przechwycić.
  • Pomoc –  Gdy mamy problem do naszej dyspozycji jest obsługa strony. W każdej chwili możemy zgłosić swój problem.
  • Analizowanie – Wszystkie treści udostępniane przez użytkowników są poddawane analizie. Administracja strony czuwa, aby treści publikowane były zgodne z regulaminem. Zawartości nie odpowiednie, wulgarne i rasistowskie zostają usunięte.

Sympatia Onet - Jak usunąć konto?

Rezygnacja z usług portalu Sympatia.onet.pl jest całkowicie bezpłatna, oraz bardzo prosta. Użytkownik usuwający konto na Sympatii nie ponosi żadnych konsekwencji. Konto możemy usunąć sami wchodząc w Moje konto. Następnie w ustawienia. Tam znajdziemy zakładkę Zawieszanie/Usuwanie konta należy w nią kliknąć. Zostaniesz poproszony o podanie powodu rezygnacji z usług portalu. Kolejnym krokiem będzie wpisanie naszego hasła. Wyświetli się przycisk usuń konto należy w niego kliknąć. Konto zostało usunięte. Pamiętaj jednak, że wszystkie twoje zdjęcia, dane, oraz konwersację zostaną usunięte na zawsze a chęć ponownego powrotu do portalu będzie wiązała się z założeniem nowego konta. 

9,0
9/10