Ogólna ocena

9,5/10
9.5/10
0
Liczba użytkowników
Obsługa klienta
9,5/10
Szanse na znalezienie partnera
9/10
Bezpieczeństwo
10/10
Funkcje programu
9,5/10
Łatwość obsługi
9/10
Przejrzystość profilu
9/10

Twoo - opis, opinie, logowanie

Portal randkowy Twoo został założony w 2011 roku. Posiada on użytkowników na całym świecie. W Polsce posiada, również dużą grupę odbiorców. Zalicza się on do czołówki najlepszych globalnych portali randkowych na świecie. Serwis Twoo daję możliwość korzystania z jego usług na różnego rodzaju urządzeń. Możemy korzystać z niego na przykład na telefonie, komputerze, oraz tablecie. Oprócz tego portal posiada swoją własną aplikację jest ona dostępna na App Store i Google Play. Należy, również dodać, iż jest ona bardzo dobrze oceniana przez użytkowników. Portal Twoo posiada wiele ciekawych funkcji. Możemy czatować z osobami z drugiego końca świata. Oczywiście użytkownik może ustawić w jakim obszarze Twoo ma poszukiwać potencjalnych partnerów. Użytkownik, również może skorzystać z darmowych porad, które udostępnia portal randkowy. Uważamy Portal Twoo za ciekawą alternatywę serwisu Erodate. Należy dodać, że warto samemu sprawdzić czy portal nam odpowiada, ponieważ rejestracja jest całkowicie darmowa. Według naszego serwisu Portal Twoo jest godny polecenia i posiada dużą liczbę pozytywnych opinii. 

WSPÓŁCZYNNIK PŁCI

49%

51%

Liczba użytkowników

0

Twoo posiada ponad 11 mln aktywnych użytkowników

Status związku

Single

Serwis Twoo - Opinie

Serwis Twoo znalazłem w internecie. Posiadał on wiele pozytywnych opinii. Przekonało mnie to i założyłem na nim konto. Obecnie korzystam z niego około trzy miesiące i musze powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z jego usług.
Marek Twoo
Marek
26 lat, Białystok
Portal Twoo poleciła mi moja bliska przyjaciółka. Byłam sceptycznie nastawiona, lecz po namowach koleżanki założyłam w końcu konto. Okazało, się że moje obawy były nie potrzebne a serwis naprawdę spisuje się mega. Umówiłam się na randkę po tygodniu pisania z pewnym mężczyzną. Trzymajcie kciuki!
Julia Twoo
Julia
22 lat, Opole

Portal Twoo - Zalety i wady

Zalety

Wady

Twoo - Logowanie

Rejestracja na serwisie Twoo jest oczywiście darmowa. Wygląda ona bardzo podobnie do rejestracji na innych portalach randkowych. Mamy możliwość założenia konta na dwa sposoby. Pierwszy to połączenie naszego konta Facebook z portalem randkowym Twoo. Dane wtedy są automatycznie uzupełniane a zdjęcia przesyłane. Polecamy jednak opcję rejestracji za pomocą adresu e-mail. Pierwszym krokiem będzie uzupełnienie formularza rejestracyjnego. Będziemy musieli wypełnić w nim takie dane jak adres e-mail, miejsce zamieszkania, data urodzenia, imię, płeć, oraz wpisać przyszłe hasło do logowania na serwis. Po wypełnieniu formularza na naszą skrzynkę e-mail zostanie przesłany nam link aktywacyjny do potwierdzenia rejestracji na portalu. Należy w niego kliknąć. Rejestracja zakończona polecamy, jednak uzupełnić swój profil na serwisie, gdyż jest on pusty. Możemy na nim dodać nasze zdjęcia, również zdjęcie profilowe, oraz uzupełnić profil naszymi zainteresowaniami, informacjami na nasz temat, oraz podaniem naszych oczekiwać względem przyszłych relacji.

Bezpieczeństwo - Serwisu Twoo

  • Prywatność – Nasze dane są chronione przez serwis przed innymi użytkownikami. Mamy, również możliwość ukrycia innych informacji przed użytkownikami.
  • Bezpieczeństwo podczas płatności internetowej – Podczas dokonywania transakcji internetowych na stronie użytkownik korzysta z certyfikatu SSL (Security Socket Layer). Certyfikat ten zabezpiecza i szyfruje dane w taki sposób, aby nie zostały one przechwycone przez niepowołane osoby.
  • Pomoc –  Gdy mamy posiadamy jakiś problem do naszej dyspozycji jest obsługa strony. W każdym momencie możemy zgłosić swój problem.
  • Analizowanie – Wszystkie treści publikowane przez użytkowników są poddawane analizie. Administracja strony czuwa, aby treści publikowane były zgodne z regulaminem. Zawartości nie odpowiednie, wulgarne i rasistowskie zostają usunięte.

Twoo - Jak usunąć konto?

Oczywiście rezygnacja z usług portalu randkowego Twoo jest całkowicie darmowa. Użytkownik nie ponosi żadnych konsekwencji i może to zrobić w każdej chwili. Pierwszym krokiem będzie przejście do swojego konta a następnie wejście w ustawienia. Zobaczymy tam przycisk edytuj należy w niego kliknąć. Ukaże nam się opcja usuń konto. Należy w nią wejść. Tam zostaniemy poproszeni o podanie powodu rezygnacji z usług Twoo, oraz będziemy musieli podać nasze hasło. Konto usunięte. Pamiętajmy, jednak że wszystkie nasze dane, konwersację, oraz rozmowy zostaną usunięte wraz z kliknięciem przycisku potwierdź usunięcie konta. Polecamy użytkownikom kont Premium przed usunięciem konta z skontaktowaniem się z administracją strony w celu wypowiedzeniu umowy, aby opłaty nie były dalej pobierane.

9,5
9/10